Startlista MalmöSimmet 2013

Denna uppdateras manuellt (senast 2013-07-31 18:00) - se senaste uppdateringsdatum innan
du blir nervös.

Skulle du sakna någon (dig själv t ex) eller hitta något annat fel maila This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
ska vi kontrollera detta.

ANMÄLD

 

194 Adelros, Jenny 1983 Aktiv Malmö 2.000 meter Betalt
69 Agerbjer, Jörgen 1980 Frosta Multisport 2000 meter SNABB Betalt
306 Ahl, Mikael 1968 Hising Island 1.000 meter SNABB Betalt
76 Ahlfors Dahl, André 1986 SK Lödde 2000 meter SNABB Betalt
186 Alfredsson, Rickard 1977 JOHB 2.000 meter Betalt
6 Amsnæs, Nina Aandahl 1957 2000 meter SNABB Betalt
67 Andersson, Andreas 1979 Stockholms Trail running sällskap 2000 meter SNABB Betalt
56 Andersson, Anton 1997 Malmö Kappsimningsklubb 2000 meter SNABB Betalt
519 Andersson, Cajsa 1999 Landskrona simsällskap 1.000 meter Betalt
439 Andersson, Carolne 1980 1.000 meter Betalt
465 Andersson, Charlotte 86 1.000 meter Betalt
223 Andersson, Christopher 1959 Sparbanken iKarlshamn 2.000 meter Betalt
184 Andersson, Ingrid 1965 Vellinge Näsets Simklubb 2.000 meter Betalt
17 Andersson, Jan 1966 Apladalens LK 2000 meter SNABB Betalt
487 Andersson, Jessica 1984 1.000 meter Betalt
168 Andersson, Päivi 1978 2.000 meter Betalt
64 Andersson, Tobias 1987 Hvss 2000 meter SNABB Betalt
479 Appladahl, Mats 1972 Vision 1.000 meter Betalt
308 Arenfalk, Jonas 1981 Polisen MPGI 1.000 meter SNABB Betalt
92 Ascard, Johan 1959 Simklubben Hajen Lomma 2000 meter SNABB Betalt
312 Assarsson, Jonas 1972 SS Iden 1.000 meter SNABB Betalt
412 Aundal, Ole Torp 1961 1.000 meter Betalt
199 Axberg, Anna 1972 2.000 meter
90 Axenborg, Therese 1979 Mölndal Outdoor IF 2000 meter SNABB Betalt
488 Beckmann, Konrad 1987 1.000 meter Betalt
71 Bengtsson, Mikael 1981 Heleneholms IF Tri Team 2000 meter SNABB Betalt
200 Berg, Mattias 1983 2.000 meter Betalt
522 Bergman, Hanna 2001 Sk Poseidon 1.000 meter Betalt
506 Bergström, Camilla 1967 Ringsjöfisk AB 1.000 meter Betalt
57 Bivesand, Filip 1997 Malmö Kappsimningsklubb 2000 meter SNABB Betalt
211 Bjerkhagen, Britt-Marie 1971 SK Sydsim 2.000 meter Betalt
188 Bjurling, Andreas 1974 2.000 meter Betalt
424 Björkman, Joakim 1964 1.000 meter Betalt
415 Borg, Brita 1954 1.000 meter
436 Borg, Mats 1962 EWP 1.000 meter
470 Borg, Mats 1962 EWP 1.000 meter Betalt
25 Borg, Tor 68 2000 meter SNABB Betalt
450 Borglin, Sandra 1982 Ik vinco 1.000 meter Betalt
524 Braad Arvidsson, Martin 1979 1.000 meter Betalt
319 Bracht, Cordelia 1964 Oslofjord Triathlon 1.000 meter SNABB Betalt
511 Brander, Peter 1972 1.000 meter Betalt
58 Bruce, Adam 71 TikoMed AB 2000 meter SNABB
164 Brunholm, Jesper 1974 PFA Pension 2.000 meter Betalt
320 Buschow, Mikael 1975 SK Sydsim 1.000 meter SNABB Betalt
219 Byrfors, Fredrik 1972 SK Ran 2.000 meter Betalt
189 Carlstedt, Toni 1986 2.000 meter Betalt
30 Castengren, Linda 1985 Sk Ran 2000 meter SNABB Betalt
303 Cescon, Marzia 1982 SK RAN 1.000 meter SNABB Betalt
68 Childs, John 1970 2000 meter SNABB Betalt
471 Chylenski, Tobias 1984 1.000 meter Betalt
158 Corengia, Maxi 1963 2.000 meter Betalt
15 Csontos, Dan 1974 2000 meter SNABB
48 Csontos, Dan 1974 2000 meter SNABB
38 Dahl, Peter 1968 KSK Triathlon 2000 meter SNABB Betalt
231 Dahlgren, Hannah 1986 2.000 meter
232 Dahlgren, Hannah 1986 2.000 meter Betalt
409 Damhaug, Christina 1958 1.000 meter
461 Danebjer, Marita 1959 1.000 meter Betalt
224 Danielsson, Maria 1983 Sk Ran 2.000 meter Betalt
202 Davidsson, Emma 1986 2.000 meter Betalt
59 de Silva, Jose Carlos 1971 Heleneholm tri 2000 meter SNABB Betalt
24 Deliv, David 1995 2000 meter SNABB Betalt
27 Deliv, Jon 1961 Malmö kappsimningsklubb 2000 meter SNABB Betalt
464 Djurfeldt, Eva 63 1.000 meter Betalt
446 Domell, Axel 1997 1.000 meter Betalt
447 Domell, Hans-Peter 1966 Vanåsparkens IF 1.000 meter Betalt
1 Ekelund, Mari 1967 SK Lödde Masters 2000 meter SNABB Betalt
469 Ekman, Niklas 1968 1.000 meter Betalt
181 Ekström, Mats 1980 2.000 meter Betalt
45 Eliasson, Jeanette 1972 Ronneby 2000 meter SNABB Betalt
11 Englund, Karl 1972 Heleneholm Tri Team 2000 meter SNABB
54 Eriksmo, Anna 1978 Heleneholms IF 2000 meter SNABB Betalt
460 Eriksson, Anders 67 Malcolms Ruby Team 1.000 meter Betalt
455 Eriksson, Anne 1967 ESS 1.000 meter Betalt
505 Eriksson, Lena 1964 1.000 meter Betalt
507 Ferlass Jansson, Isabella 1973 1.000 meter Betalt
159 Flygt, Margareta 1965 2.000 meter Betalt
410 Fors, Kerstin 1951 1.000 meter Betalt
86 Forsman, Fia 1985 Malmö Kappsimningsklubb 2000 meter SNABB Betalt
41 Fox, Angela 1977 Simklubben RAN 2000 meter SNABB Betalt
463 Frank, Mattias 1970 Lödde SK 1.000 meter Betalt
496 Fransson, Anders 1963 Lifra 1.000 meter Betalt
310 Fransson, Mikael 70 AS Neptunus 1.000 meter SNABB Betalt
421 Franzén, Nils 1986 SK RAN 1.000 meter Betalt
514 Fredriksson, Jonas 1977 Sanerings Companiet 1.000 meter Betalt
525 Fredriksson, Nina 1980 Svedala 1.000 meter Betalt
513 Fredrksson, Nina 1980 Svedala 1.000 meter
417 Frendin, Annsofi 72 Öresundskraft 1.000 meter Betalt
315 Frentzell, Mikael 1974 Splitdansstudio 1.000 meter SNABB Betalt
208 Friberg, Johan 1978 2.000 meter Betalt
300 Friman, Göran 1964 Heleneholms IF Tri Team 1.000 meter SNABB Betalt
43 Frisk, Fredrik 1966 Triathlon Syd 2000 meter SNABB Betalt
7 Fröman, Karin 1986 2000 meter SNABB
8 Fröman, Karin 1986 2000 meter SNABB
501 Furtenbach, Daniel 1966 Kliniken för akupunktur och sjukgymnastik 1.000 meter Betalt
225 Fyhr, Ing-Marie 1959 2.000 meter Betalt
28 Gadd, Viktoria 1975 SK RAN triathlon 2000 meter SNABB Betalt
214 Gardelin, Kari 1979 2.000 meter Betalt
31 Geffen, Guy 1970 2000 meter SNABB Betalt
32 Geffen, Guy 1970 2000 meter SNABB
33 Geffen, Guy 1970 Ingen 2000 meter SNABB
528 Giertz, Helena 64 Sk Ran 1.000 meter Betalt
518 Glenberg, Ove 1969 GAE 1.000 meter Betalt
451 Granberg, Rutger 1976 MSB Revinge 1.000 meter Betalt
408 Grimstad, Ivar 1973 1.000 meter Betalt
406 guillermo, joakim 1978 1.000 meter Betalt
416 guillermo, julian 1954 Tetra Pak IF 1.000 meter Betalt
21 Guldstrand, Fredrik 1964 Simklubben RAN 2000 meter SNABB Betalt
233 Gullers, Lars 1969 2.000 meter Betalt
162 Gärdsmark, Anders 1963 Sveriges Byggindustrier 2.000 meter Betalt
10 Göransson, Gunnar 1969 Heleneholms IF Tri Team 2000 meter SNABB Betalt
172 H Berggren, Arvid 1985 2.000 meter Betalt
216 Hagren, Magnus 1985 Vegan Runners IK 2.000 meter Betalt
427 Hagstam, Charlotta 1969 1.000 meter Betalt
472 Hallström, Marianne 1959 1.000 meter Betalt
480 Hartman, Jörgen 1970 1.000 meter Betalt
74 Harutunian Rogland, Malin 1966 Dubai Masters Swimming Club 2000 meter SNABB
75 Harutunian Rogland, Malin 1966 Dubai Masters 2000 meter SNABB Betalt
529 Hassan, Amar 1989 SweraQ.com 1.000 meter
80 Hedin, Ellinor 1971 Trelleborgssimsällskap, TSS 2000 meter SNABB Betalt
55 Heimbrand, Christoffer 1997 Vellinge Näsets Simklubb 2000 meter SNABB Betalt
313 Heimsten, Sofia 1997 Sydsim 1.000 meter SNABB Betalt
517 Helle, Gorm von Spreckelsen 1976 1.000 meter Betalt
307 Hemmendal, Mattias 1978 Ystad simsällskap 1.000 meter SNABB Betalt
532 Holst, Tina 1976 1.000 meter Betalt
237 Hull, Anna 1962 Ironladies 2.000 meter Betalt
226 Hultbäck, Pierre 1974 2.000 meter Betalt
193 Hultström, Pamela 1981 2.000 meter Betalt
161 Hurdalek, Ladislav 1957 Czech Winterswimming Union 2.000 meter Betalt
316 Håkansson, Annah 1987 Triathlon Syd 1.000 meter SNABB Betalt
515 Håland, Dan 1980 Heleneholms IF Tri Team 1.000 meter Betalt
87 Höglin, Tobias 1984 Stockholm City Triathlon 2000 meter SNABB Betalt
441 Ingerheim, Göran 1976 IK Jogg 1.000 meter Betalt
207 Ingvarsson, Patrik 1969 TetraPak IF 2.000 meter Betalt
419 Isaksson, Christian 1982 Tetra Pak IF 1.000 meter Betalt
324 Isaksson, Lena 1967 SK RAN 1.000 meter SNABB Betalt
222 Ivarsson, Caroline 1985 Tomelilla 2.000 meter Betalt
221 Ivarsson, Christian 1990 2.000 meter Betalt
169 Jakobsson, Bill 1958 2.000 meter Betalt
437 Jakobsson, Therese 1978 Heleneholms IF 1.000 meter Betalt
484 Jenning, Andreas 1977 1.000 meter Betalt
509 Jensen, Jens 1988 1.000 meter Betalt
486 Jensen, Marie 1962 1.000 meter Betalt
192 Jeppsson, Jon 1982 2.000 meter Betalt
497 Johannesson, Thomas 1964 1.000 meter Betalt
35 Johansson, Emil 1987 Simklubben RAN 2000 meter SNABB Betalt
482 Johansson, Eva 1969 1.000 meter Betalt
236 Johansson, Lena 1962 2.000 meter Betalt
19 Johnsson, Bengt-Erik 1964 VNSK 2000 meter SNABB Betalt
81 Jonsson, Mia 1973 S71 Hässleholm 2000 meter SNABB Betalt
79 juhlin, carl-henrik 1968 Noc Out.se 2000 meter SNABB Betalt
217 Järnbrand, Lennart 1954 2.000 meter Betalt
508 Jönsson, Andreas 1981 1.000 meter Betalt
445 Jönsson, Emma 1989 1.000 meter Betalt
89 Jönsson, Håkan 1967 Våppmatorp 2000 meter SNABB Betalt
516 Jönsson, PO 1970 Malmö Rugby Club 1.000 meter Betalt
218 Karlsson, Agneta 1964 2.000 meter Betalt
440 karlsson, lena 1957 friskis o svettis malmö 1.000 meter Betalt
228 Klausen, Hanne 1960 KSL Danmark 2.000 meter Betalt
435 Klug, Peer 1968 1.000 meter Betalt
84 Knight, Emma 1987 Ystads Simsällskap 2000 meter SNABB Betalt
44 Koenen, Esther 1977 Sk Ran 2000 meter SNABB Betalt
176 Krantz, Fredrik 1980 Heleneholms if tri team 2.000 meter Betalt
156 Kronander, Anders 1990 2.000 meter Betalt
423 Kämpelycke, Christina 78 Naturek 1.000 meter Betalt
422 Kämpelycke, Magnus 73 Naturek 1.000 meter Betalt
444 Lago, Karin 1977 1.000 meter
171 Larsson, Jan A 1961 Malmö Opera 2.000 meter Betalt
477 Larsson, Jennie 1979 1.000 meter Betalt
442 Larsson, Lars-Gunnar 1963 Dondolarsi SC 1.000 meter Betalt
418 Larsson, Linda 1981 1.000 meter Betalt
495 Larsson, Mikael 1980 Mpgi 1.000 meter Betalt
443 Larsson, Susanne 1967 Dondolarsi SC 1.000 meter Betalt
500 Larsson, Ulrika 1977 Teknikgården AB 1.000 meter Betalt
203 Lauri, Johan 1982 Malmö Elit 2.000 meter Betalt
213 Laurin, Henrik 1963 2.000 meter Betalt
206 Leandersson, Staffan 1969 2.000 meter Betalt
50 Lejon, Mimmi 1981 Österlen Sim 2000 meter SNABB Betalt
77 Liersch Nordqvist, Annika 1974 2000 meter SNABB Betalt
20 Lindahl, Benjamin 1976 Sk Ran Triathlon 2000 meter SNABB Betalt
205 Lindahl, Douglas 1967 2.000 meter Betalt
12 Lindberg, Hannah 1995 Malmö KK 2000 meter SNABB
16 Lindberg, Johan 1963 Malmö KK 2000 meter SNABB
85 Lindbom, Lennart 1948 Jönköpings Simsällskap 2000 meter SNABB Betalt
66 Lindbom, Tobias 1979 Malmö Kappsimningsklubb 2000 meter SNABB Betalt
234 Linderoth, Anki 1962 Heleneholm Tri Team 2.000 meter Betalt
530 Linderoth, Peter 1962 1.000 meter
452 lindskog, lotta 1963 1.000 meter Betalt
527 Linér, Mats 1951 1.000 meter Betalt
29 Linke, Heiner 1966 2000 meter SNABB Betalt
476 Ljunggren, Jessica 1970 1.000 meter Betalt
314 Lundberg, Jenniefer 1994 1.000 meter SNABB Betalt
187 Lundgren, Peter 1970 AS Neptunus 2.000 meter
523 Lundgren, Peter 1970 AS Neptunus 1.000 meter Betalt
26 Löfquist, Anna 70 2000 meter SNABB Betalt
481 M Niklasson, Alexandra 1977 1.000 meter Betalt
404 Majer, Valentin (valle ) 1953 HCK Höllvikens cykelklubb 1.000 meter Betalt
82 Malmberg, Lena 54 Heleneholmstriteam 2000 meter SNABB Betalt
204 Malmgren, Linus 1985 2.000 meter Betalt
510 Mattsson, Isabelle 1987 1.000 meter Betalt
198 Mattsson, Sofie 1985 2.000 meter Betalt
9 Mauritzson, Carol 1977 S71 2000 meter SNABB Betalt
413 Messina, Calogero ´Lillo´ 1961 La Trattoria Malmö 1.000 meter Betalt
433 Metz, Cicilia 1965 Ran 1.000 meter
39 Milewski, Jarek 1966 Triathlon Syd 2000 meter SNABB Betalt
229 Miyamoto, Ryoichi 75 ESS 2.000 meter Betalt
191 Myrnäs, Birgitta 1952 2.000 meter Betalt
190 Myrnäs, Frank 1952 2.000 meter Betalt
52 Myrnäs, Kristoffer 1980 - 2000 meter SNABB Betalt
322 Mörck, Joel 1999 S71 1.000 meter SNABB Betalt
454 Nedavaska, Susanna 61 1.000 meter Betalt
47 Nihlén, Fredrik 1972 Brygga 2 2000 meter SNABB Betalt
53 Niklasson, Isac 1982 Räddningstjänsten Syd 2000 meter SNABB Betalt
62 Nilsson, Bengt 1956 Tetra Pak IF 2000 meter SNABB Betalt
466 Nilsson, Camilla 1965 1.000 meter Betalt
40 Nilsson, Mattias 1976 KSK Triathlon 2000 meter SNABB Betalt
197 Nilsson, Richard 1967 Tetra Pak IF 2.000 meter Betalt
449 Nilsson, Sara 1987 1.000 meter Betalt
483 Nimark, Sara 1976 Heleneholms IF Tri Team 1.000 meter Betalt
179 Nordström, Per 1968 2.000 meter Betalt
462 Nörgård, Ingelöf 1955 1.000 meter Betalt
405 Obradovic, Alexandra 1977 SK RAN Triathlon 1.000 meter Betalt
153 Ohlsson, Lennart 1957 2.000 meter Betalt
196 Ohrberg, Hanna 1989 Piggelins Barnsim 2.000 meter Betalt
Ohrås, Lennart 1969 2.000 meter Betalt
174 Ohrås, Lennart 1969 2.000 meter Betalt
317 OIlsson, Nils-Christian 1978 Malmö Kappsimningsklubb 1.000 meter SNABB Betalt
478 Olin, Susanne 1970 1.000 meter Betalt
2 Olofsson, Oskar 1995 SK Ran 2000 meter SNABB Betalt
163 Olson, Mats 1959 SK Badbollarna 2.000 meter Betalt
51 Olsson, Alexander 1996 SS iden 2000 meter SNABB Betalt
73 Olsson, Jesper 1975 Uppsala 2000 meter SNABB Betalt
22 Olsson, Kerstin 1967 TSS 2000 meter SNABB Betalt
78 Olsson, Peo 1967 Triathlon Väst 2000 meter SNABB Betalt
72 Olsson Andersson, Carina 1975 Upsala Simsällskap 2000 meter SNABB Betalt
157 Oscar Pedersen, Mette 1973 2.000 meter Betalt
46 Ottosson, Torbjörn 1968 Trelleborg SS 2000 meter SNABB Betalt
420 Persson, Fredrik 1975 1.000 meter Betalt
42 Persson, Frida 1986 Simklubben Ran 2000 meter SNABB Betalt
492 Persson, Henrik 1974 1.000 meter Betalt
210 Persson, Kornelia 1988 2.000 meter Betalt
49 Persson, Martin 1981 Hästveda Brottarklubb 2000 meter SNABB Betalt
88 Persson, Mikaela 1987 Stockholm City Triathlon 2000 meter SNABB Betalt
485 Persson, Monica 54 1.000 meter Betalt
182 Persson, Peter 1967 Peab IF 2.000 meter Betalt
430 Persson, Rose-Marie 1976 1.000 meter Betalt
402 Petersson, Helena 1984 1.000 meter Betalt
403 Petersson, Maria 1980 1.000 meter Betalt
61 Pittius, Isabel 1972 2000 meter SNABB Betalt
63 Pjanic, Damir 1976 Tetra Pak IF 2000 meter SNABB Betalt
37 Provencher, Ryan 1974 Växjö Simsällskap 2000 meter SNABB Betalt
432 Prytz, Annika 1980 1.000 meter Betalt
170 Pärsén, Magnus 1974 Lk Joggas 2.000 meter Betalt
14 Rakow, Wilfried 1967 Wasserfreunde Öresund 2000 meter SNABB Betalt
301 Rantzow, Åsa 1969 Malmö KK 1.000 meter SNABB
230 Rasmussen, Sebastian Ravn 1970 POLOG 2.000 meter Betalt
36 Rebensdorff, Johan 1974 Sk Ran triathlon 2000 meter SNABB Betalt
425 Rengbo, Emma 1980 SK RAN 1.000 meter Betalt
180 Resch, Tim 71 2.000 meter Betalt
475 Roos, Madelaine 1979 1.000 meter Betalt
34 Rosén, Patrik 1967 Spif Triathlon 2000 meter SNABB Betalt
305 Rosén Rösiö, Anna 1971 1.000 meter SNABB Betalt
458 Rosendal, Anders 1972 1.000 meter Betalt
473 Rosquist, Mikael 77 1.000 meter
493 Rothman, Anna 1982 1.000 meter Betalt
70 Rydqvist, Madelen 1996 Skåre Swim Club 2000 meter SNABB Betalt
531 Ryrfors, Tomas 1967 Malkolms Ruby Team 1.000 meter Betalt
151 Salestam, Karin 1985 2.000 meter Betalt
152 Salestam, Karin 1985 2.000 meter Betalt
160 Salih, Karen Ayse 1972 SK RAN 2.000 meter Betalt
60 Schorkopf, Martina 1977 2000 meter SNABB Betalt
468 Schöld, Mats 74 1.000 meter Betalt
459 Searle, Malcolm 73 Malcolms Ruby Team 1.000 meter Betalt
323 Sedira, Monika 1968 Triathlon Syd 1.000 meter SNABB Betalt
166 Seppälä, Sebastian 76 Fotkultur.se 2.000 meter Betalt
401 Siljac, Stjepan 1983 1.000 meter Betalt
177 Silver, Mats 66 LG Multisport 2.000 meter Betalt
209 sinnott, jas 1975 2.000 meter Betalt
173 Sjöberg, Anders 1969 Malmö Löparförening 2.000 meter
400 Sjögren, Martin 1981 1.000 meter Betalt
83 Sjöholm, Erica 1997 Sjöbo Simsällskap 2000 meter SNABB Betalt
212 Sollvén, Simon 1984 2.000 meter Betalt
407 Staaf, Johan 1964 Heleneholm TriTeam 1.000 meter Betalt
503 Stenson, Linnéa 1982 1.000 meter Betalt
494 Sterner, Thomas 1963 Malmö stad 1.000 meter Betalt
227 Stjärnhimmel, Viktoria 1966 2.000 meter
165 Streijffert, Rikard 1966 MKK 2.000 meter Betalt
428 Suhajda, Balazs 1976 onereason 1.000 meter Betalt
448 Suhajda, Balázs 1976 onereason 1.000 meter Betalt
201 Svensson, Andreas 1982 2.000 meter Betalt
304 Svensson, Jenni 1982 Malmö Kappsimningsklubb 1.000 meter SNABB Betalt
302 Svensson, Malin 1985 Malmö Kappsimningsklubb 1.000 meter SNABB Betalt
434 Svensson, Per 1966 SK Poseidon 1.000 meter Betalt
18 Südow, Anna 1981 2000 meter SNABB Betalt
429 Szymczak, Delphine 1986 1.000 meter Betalt
3 Sørensen, Mathilde Riis 1988 Esbjerg Svømmeklub 2000 meter SNABB Betalt
4 Teinvall, Henrik 1980 IS Göta Helsingborg 2000 meter SNABB Betalt
235 Terhaerdt, Callette 1974 Market Link Scandinavia AB 2.000 meter Betalt
502 Thim, Sara 1981 Rydebäck 1.000 meter Betalt
321 thirlwall, simon 75 Sydney 1.000 meter SNABB Betalt
183 Thulin, Kasper 1973 Kämpinge GF 2.000 meter
521 Thuné, Camilla 1967 Täby Sim 1.000 meter Betalt
318 Thuné, Ulrika 1972 SK Sydsim 1.000 meter SNABB Betalt
65 Timossi, Margareth 1966 Norköpings Kappsimningsklubb NKK 2000 meter SNABB Betalt
411 Tonning, Birgitta 1949 1.000 meter Betalt
220 Torkelsson, Erik 1963 2.000 meter Betalt
520 Trägårdh, Anja 1978 1.000 meter
155 Tufvesson, Ann-Sofie 65 Sjöbo SS 2.000 meter Betalt
154 Tufvesson, Björn 64 SjöboSS 2.000 meter Betalt
175 Tuvesdotter, Malin 1968 2.000 meter Betalt
499 Uher, Petr 1959 1.000 meter Betalt
13 Unebratt, Pierre 1984 2000 meter SNABB Betalt
453 Wackerfeldt, Jonas 1968 1.000 meter Betalt
5 Waller, Marcus 71 RAN TRIATHLON 2000 meter SNABB Betalt
504 Wallin , Daniela 1982 1.000 meter Betalt
512 Wallin, Magnus 1972 1.000 meter Betalt
311 Wallström, Ola 1973 1.000 meter SNABB Betalt
178 Warringer, Fredrik 1970 Tetra Pak 2.000 meter Betalt
526 Vasconcelos, Nina-Maria 1975 1.000 meter Betalt
491 Vastenberg, Magnus 1974 1.000 meter Betalt
426 Westrin Sjöberg, Katarina 1969 Malmö Löparförening 1.000 meter Betalt
467 Wiberg, Carl 1979 1.000 meter
456 Widell, Ingrid 1966 Vittjö GIK 1.000 meter Betalt
185 Vikesjö, Johnny 1981 2.000 meter Betalt
489 Vikström, Simon 1987 1.000 meter Betalt
195 Williamson, Magnus 1970 2.000 meter
414 Wohlström, Amelie 1992 1.000 meter
23 Wohlström, Aron 1980 2000 meter SNABB Betalt
215 von Segebaden, Marie 1963 2.000 meter Betalt
474 Åberg, Christina 1968 1.000 meter Betalt
490 Åkesson, Josefin 1984 1.000 meter Betalt
498 Örlegård, Petra 1989 Heleneholms Tri Team 1.000 meter Betalt
91 Österman, Janne 1967 Heleneholms IF Tri Team 2000 meter SNABB Betalt
309 östman, joakim 1970 1.000 meter SNABB Betalt

Arrangör: IS-Event, Box 4163, 203 12  Malmö i samarbete med Malmö Kappsimningsklubb.